W Krzeszycach trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. Według informacji podanych przez Komendę Powiatową Policji w Sulęcinie, 42-letni, Jarosław Brylski, opuścił swoje mieszkanie przy ulicy Skwierzyńskiej w nocy z 4 na 5 lutego 2023 roku i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony Jarosław Brylski z Krzeszyc
Zaginiony Jarosław Brylski z Krzeszyc – fot. KPP w Sulęcinie

Mężczyzna cierpi na niedowład prawej strony ciała, co może utrudniać mu poruszanie się i mówienie. Zaginiony Jarosław Brylski jest mieszkańcem Krzeszyc w powiecie sulęcińskim. Ma około 180 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy oraz piwne oczy i odstające średnie uszy. Na lewej łopatce posiada tatuaż przedstawiający lwa z pazurami, a między brwiami bliznę o owalnym kształcie. W momencie zaginięcia ubrany był w kurtkę pikowaną z kapturem koloru czarnego, spodnie dresowe koloru czarnego oraz buty sportowe koloru czarnego z czerwonymi wstawkami. Na ręce miał zegarek koloru czarnego typu smartwatch.

Zaginięcie w Krzeszycach: Trwają poszukiwania 42-letniego Jarosława Brylskiego

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie prowadzi akcję poszukiwawczą i prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionego Jarosława Brylskiego, o kontakt pod numerami telefonów: 47 793 12 11 lub 47 793 12 12. Wszyscy, którzy widzieli Jarosława Brylskiego w dniu jego zaginięcia lub posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszeniu są o niezwłoczny kontakt z Policją. Każda informacja może pomóc w odnalezieniu zaginionego 42-latka.