Bezgotówkowe Kino Objazdowe, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa nie zwalnia tempa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe kontynuuje podróż po Polsce. 19 kwietnia zawita do Sulęcina
fot. materiały prasowe

Bezgotówkowe Kino Objazdowe kontynuuje swoją podróż po Polsce, na filmowej mapie znalazły się tym razem: Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Kazimierza Wielka, Staszów, Pińczów, Staszów, Lipsko, Brzeziny, Kłodawa, Odolanów, Szubin, Borne Sulinowo, Łobez, Myslibórz, Sulęcin i Żnin. W każdej miejscowości seanse filmowe dla różnych grup wiekowych będą się odbywać od rana do wieczora.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Sulęcinie

Bezgotówkowe Kino Objazdowe realizowanej wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa, 19 kwietnia zawita do Sulęcina. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in.: „Air” – rewelacyjny film duetu Matt Damon i Ben Affleck o tym, jak firma Nike pozyskiwała do współpracy Michaela Jordana, „Skołowani” – polska wersja hitowej francuskiej komedii romantycznej z Michałem Czerneckim i Agnieszką Grochowską w rolach głównych, którą widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego zobaczą premierowo. Poza tym w trasie kina na specjalne życzenie widzów znajdzie się również „Opiekun”, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta (Rafał Zawierucha) i Dominiki (Karolina Chapko) staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci Józefa, ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi. Ponadto, na ekranie pojawi się wyjątkowa propozycje dla najmłodszych: „Wróżka Zębuszka”, która przekona wszystkich do tego, że nie ma większej magii nad… przyjaźń.

Zobacz:   Bezgotówkowe Kino Objazdowe przyjeżdża do Żagania!

Przedsprzedaż biletów z 10% zniżką na seanse w Sulęcinie: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/582.

Przygotujcie się już dziś na kinowe doznania! Dzięki uprzejmości organizatorów, mamy dla Was niespodziankę. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania są podwójne bilety na seanse filmowe Bezgotówkowego Kina Objazdowego w Sulęcinie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy śledzić nasze media społecznościowe i wypatrywać szczegółów.

Zniżki dla płacących bezgotówkowo

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Atrakcyjne ceny biletów, zniżki przy płatnościach bezgotówkowych, rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów – to tylko niektóre benefity Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

Zobacz:   Bezgotówkowe Kino Objazdowe przyjeżdża do Żagania!

Z myślą o przedsiębiorcach

W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim – mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje obecnie Fundacja. Dodatkowo każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

– W naszym kamperze przedsiębiorcy będą mogli od razu skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł. Jestem przekonana, że połączenie rozrywki na wysokim poziomie z możliwością unowocześnienia prowadzonego biznesu przyciągnie wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać firmę, przenieść ją do online’u czy poszerzyć swoją wiedzę na temat obrotu bezgotówkowego, jego zalet oraz bezpieczeństwa – komentuje Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Zobacz:   Bezgotówkowe Kino Objazdowe przyjeżdża do Żagania!

Więcej informacji na stronie www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.

Połączenie rozrywki z edukacją – „edutainment” w kinie

Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Z myślą o najmłodszych, przed wszystkimi seansami dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości.

Do wakacji Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Bilety do kupienia na stronie www.filmowobezgotowkowo.pl

Polub nas na Fecebooku @FilmowoBezgotowkowo

Więcej informacji o Fundacji na: www.polskabezgotowkowa.pl i www.gotowibezgotowkowi.pl

Komentarze