W efektywnej akcji, która trwała niecałą godzinę, zaginiona kobieta, której życiu zagrażało niebezpieczeństwo została odnaleziona przez świebodzińskich policjantów. Patrol dzielnicowych udzielił jej pierwszej pomocy, zapewniając ratunek w kluczowym momencie. Rejon poszukiwań był szczególnie trudny, ze względu na występowanie licznych jezior, jednak zaangażowanie strażaków i ratowników WOPR przyczyniło się do sukcesu akcji.

Zaginiona kobieta odnaleziona dzięki szybkiej akcji służb
fot. Lubuska Policja

Świebodzińscy policjanci otrzymali informację o zaginięciu 50-letniej kobiety, której życiu groziło niebezpieczeństwo, dlatego natychmiast podjęto działania. Jednak teren, na którym prowadzono poszukiwania, stanowił wyzwanie ze względu na obecność wielu jezior. W celu skutecznego przeszukania obszaru, zaangażowano patrole wodne oraz współpracujących strażaków i ratowników.

Zobacz:   Wzorowy korytarz życia na lubuskim odcinku S3

Świebodzin: Zaginiona kobieta odnaleziona dzięki szybkiej akcji służb

Mundurowi skoncentrowali się na zebraniu wszelkich dostępnych informacji od mieszkańców i jednoczesnym przeszukiwaniu terenu. Działania były skoordynowane przez dyżurnych świebodzińskiej Policji, co przyczyniło się do efektywnej organizacji akcji. Na szczęście, po krótkim czasie, patrol dzielnicowych w składzie aspiranta Marcina Wojtka oraz starszego posterunkowego Kamila Boka odnalazł zaginioną kobietę. Natychmiast udzielono jej pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazano pod opiekę pogotowia ratunkowego.

Dzięki szybkiej interwencji, życiu 50-latki nie grozi już niebezpieczeństwo.

Komentarze