Młody kierowca najprawdopodobniej nie dostosował odpowiedniej prędkości i wypadł z drogi. Mężczyzna razem z pasażerką trafili do szpitala – na szczęście nie doznali poważnych obrażeń. Zdarzenie było trzecim przypadkiem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym spowodowanym przez 19-latka. Wobec mężczyzny skierowano wniosek o ukaranie do sądu a także zatrzymano mu prawo jazdy.

doświadczenie za kierownicą
Wypadek w gminie Skąpe – fot. Policja.pl

Do wypadku w gminie Skąpe doszło w środę, 28 kwietnia. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali samochód wbity w drzewo. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku był brak wyobraźni i nadmierna prędkość. Kierowca dojeżdżając do zakrętu nie dostosował prędkości i wypadł z drogi. 19-latek, który siedział za kierownicą oraz jego pasażerka zostali zabrani do szpitala – nie doznali poważnych obrażeń.

To już trzecie wykroczenie młodego kierowcy związane ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – ustalili policjanci po sprawdzeniu policyjnych kartotek. W związku z tym 19-latkowi zatrzymano prawo jazdy a wniosek o ukaranie skierowano do sądu.


Zachęcamy do nadsyłania listów i Waszych publikacji. Regioneo.pl to miejsce w którym możecie podzielić się sprawami, które Was interesują lub bulwersują oraz zwrócić uwagę na problemy, którymi warto się zająć i przedstawić opinii publicznej. Opublikujemy Twój materiał. Prześlij swój news lub artykuł klikają tutaj lub wysyłając list na adres redakcja@regioneo.pl