Policjanci ze Świebodzina poszukują świadków wypadku drogowego sprzed miesiąca, który miał miejsce na Osiedlu Żaków. Do potrącenia kobiety w Świebodzinie doszło gdy srebrny pojazd osobowy, cofał z parkingu pod sklepem. Osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym ze Świebodzina.

potrącenia kobiety w świebodzinie
fot. Archiwum Żary24 online

W czwartek, 13 sierpnia, około godziny 13:20, na osiedlu Żaków w Świebodzinie doszło do potrącenia kobiety. Przechodziła ona przez jezdnię, przy sklepie spożywczym, przez skrzyżowanie z drogą do ulicy Bocznej. Z parkingu przy sklepie wyjeżdżał kierujący srebrnym pojazdem osobowym. Wykonując manewr cofania, potrącił on przechodzącą kobietę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zobacz:   Policjanci pomogli rowerzyście po groźnym upadku

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub też posiadają wiedzę dotyczącą jego przebiegu, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego ze Świebodzina. Możliwy kontakt osobisty, przez telefon lub email.

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie (ul.Zielona 2, 66-200 Świebodzin): Dyżurny KPP: 47 79 35 211, Wydział Dochodzeniowo Śledczy : 47 79 35 260, Sekretariat Komendanta : 47 79 35 200, e-mail: komendant.kpp_swiebodzin@go.policja.gov.pl