Policja ze Wschowy prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który 30 stycznia br. około godziny 5 rano włamał się do sklepu spożywczego w Szreniawie (gmina Sława).

policja ze wschowy
Poszukiwany sprawca włamania do sklepu w Szreniawie – fot. Policja.pl

Do włamania doszło 30 stycznia br. koło godz. 5.00 w Szreniawie, w gminie Sława. Policja opublikowała zdjęcia ze sklepowego monitoringu. Każdy, kto mógłby przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr. tel. 65 540 8250 lub z najbliższą jednostką bądź telefonicznie pod nr 112.

Do włamania do sklepu spożywczego doszło 30 stycznia br. koło godz. 5.00 w Szreniawie. Działanie sprawcy zarejestrował monitoring sklepowy. Łupem mężczyzny padły: alkohol, papierosy, kawa, artykuły przemysłowe o łącznej wartości ponad 2 tys. złotych.

Zobacz:   W czwartek 28.09. zawyją syreny alarmowe w lubuskich miastach. Dlaczego i co to znaczy?

Z zapisu monitoringu ustalono, że sprawca przyjechał pod sklep samochodem osobowym Audi. W wyniku sprawdzeń okazało się, że samochód poruszał się na tablicach rejestracyjnych innego pojazdu, któremu skradziono tablice na terenie powiatu wolsztyńskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Wschowie.

Informacje w tej sprawie można przekazać do Wydziału Kryminalnego KPP Wschowa pod nr 65 540 8250, bądź mailowo: rzecznik.kpp_wschowa@go.policja.gov.pl