Zaledwie kilkadziesiąt minut wystarczyło sławskim mundurowym na ustalenie personaliów kobiety, która ukradła portfel pozostawiony w banku przez inną klientkę. Łupem 50-letniej złodziejki padły pieniądze na sumę 2,5 tys. złotych i karty bankomatowe.

50-latka ukradła portfel pozostawiony w banku
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Unsplash

Do kradzieży portfela z pieniędzmi w jednym z banków w Sławie doszło 3 września. Z relacji okradzionej klientki wynikało, że po wypłacie pieniędzy w kasie, pozostawiła portfel na fotelu. Powiadomieni o całej sytuacji kryminalni ze Sławy, postanowili tą sprawę jak najszybciej wyjaśnić, zatrzymać złodzieja i odzyskać skradzione pieniądze.

Sława: 50-latka ukradła portfel pozostawiony w banku

Po analizie okoliczności zdarzenia, policjanci wytypowali 50-letnią mieszkankę gminy Sława, która pojawiła się wcześniej w banku. Pojawienie się przed drzwiami 50-latki było kwestią kilkudziesięciu minut. Zaskoczoną wizytą mundurowych kobietę zastali w domu, była pijana. Badanie trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Zobacz:   Pijany kierowca zaoferował łapówkę policjantom w zamian za odstąpienie od czynności. Noc spędził w celi

Kobieta trafiła do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut. Skradziony portfel, który wcześniej wyniosła z banku trafił do prawowitej właścicielki.