Wschowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 39-letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie listów gończych wydanych przez sądy we Wschowie i Łowiczu, nakazów doprowadzenia wydanych przez sądy w Zduńskiej Woli i Ostrzeszowie, oraz prokuratorskiego zarządzenia wydanego w Warszawie. Policja zatrzymała również 55-letniego mężczyznę, który ukrywał poszukiwanego od jesieni ubiegłego roku.

Poszukiwany listami gończymi oszust zatrzymany. Zarzuty dla 55-latka, który go ukrywał
fot. KPP we Wschowie

Wschowscy kryminalni po raz kolejny wykazali się profesjonalizmem i świetnym rozpoznaniem środowiska, zatrzymując 39-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listów gończych wydanych przez sądy we Wschowie i Łowiczu, nakazów doprowadzenia wydanych przez sądy w Zduńskiej Woli i Ostrzeszowie, oraz prokuratorskiego zarządzenia wydanego w Warszawie.

Zobacz:   To miała być rutynowa kontrola - w aucie były narkotyki, poszukiwany i kierowca bez uprawnień

Poszukiwany oszust zatrzymany pod Wschową

Poszukiwany oszust zatrzymany został 2 marca, po tym jak policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację, że mężczyzna ukrywa się na jednej z posesji w pobliskiej miejscowości. Mimo trudności w postaci zamkniętych drzwi i zdenerwowanego 55-letniego właściciela posesji, który przez telefon stwierdził, że jest na wyjeździe, kryminalni zajrzeli do środka przed otwarte okno dachowe. Tam zauważyli dwóch mężczyzn, z czego jeden próbował ucieczki, lecz został zatrzymany.

W trakcie przeszukania pokoju, w którym przebywali mężczyźni, policjanci znaleźli susz roślinny i biały proszek. Okazało się, że była to marihuana i kilkanaście gramów substancji psychotropowych.

Zobacz:   Jechał na cudzej karcie - stracił prawo jazdy. Kierowcy ciężarówek na celowniku Policji

39-latek trafił do policyjnego aresztu, a jego ukrywający go 55-latek usłyszał zarzuty. Mężczyzna poszukiwany był za popełnione oszustwa, a teraz odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz