W okolicach Wschowy znaleziono dwa ciała w samochodzie na polnej drodze. Rzecznik wojewódzki policji, podinspektor Marcin Maludy, przekazał, że ofiary to mężczyzna i kobieta, a sprawa ma charakter kryminalny.

Dwa ciała w samochodzie na polnej drodze pod Wschową. Czy to było zabójstwo? "Sprawa ma charakter kryminalny"
fot. Policja.pl

Na miejscu prowadzone są działania służb, jednak nie ujawniono szczegółów dotyczących obrażeń ofiar. Policja nie podała nazwy miejscowości, w której doszło do tragedii. Wiadomość o makabrycznym odkryciu do którego doszło w sobotę, 29 kwietnia, około godziny 14, jako pierwsze przekazało RMF FM.

Wstrząsające odkrycie pod Wschową: Dwa ciała w samochodzie na polnej drodze

Makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień, który natrafił na samochód z zamkniętymi w środku ciałami. W związku z tym trwają intensywne działania policji prowadzone pod nadzorem prokuratury. Wykonywane są oględziny ciał i samochodu, a także zbierane i zabezpieczane ślady kryminalistyczne. Ciała ofiar zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź na pytanie o przyczyny ich śmierci.

Zobacz:   Pierwszy w tym roku egzamin na kartę rowerową w powiecie wschowskim. Jak poszło młodym cyklistom?

Podinspektor Marcin Maludy podkreślił, że w działaniach uczestniczą policjanci ze wszystkich pionów, którzy prowadzą intensywne działania. Mundurowi nie ujawniają na razie szczegółów zdarzenia. Samochód, w którym znaleziono ciała, został zabezpieczony przez śledczych.

Komentarze