Śmiertelny wypadek w Hetmanicach koło Wschowy, na kilka godzin wstrzymał ruch na drodze wojewódzkiej nr 305. Nie żyje jedna osoba, dwie zostały ranne.

Śmiertelny wypadek w Hetmanicach. Nie żyje 19-latka, dwie osoby zostały ranne
fot. Lubuska Policja

Do tragedii doszło 3 maja około godziny 18 na drodze wojewódzkiej nr 305 w Hetmanicach, koło Wschowy. Osobowy Seat uderzył w drzewo, w wyniku czego jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne. Dokładne okoliczności wypadku będą ustalane przez policję, która będzie wykonywała swoje czynności pod nadzorem prokuratora.

Śmiertelny wypadek w Hetmanicach

Według informacji przekazanych przez portale Newslubuski i Onet, w wyniku wypadku na miejscu zginęła kierująca autem 19-latka, a dwóch pasażerów zostało rannych. Przyczyna nie jest na razie znana. Wiadomo, jedynie, że 19-latka straciła panowanie nad autem na prostym odcinku, wypadła z drogi i uderzyła w przydrożne drzewa. Jeden z rannych pasażerów został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze, a drugiego przewieziono karetką do szpitala w Lesznie.

Zobacz:   Strażacy zapraszają na Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Gorzowie Wlkp.

W akcji ratowniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz patrole policji. Na miejscu pojawił się także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin a kierowców Policja kierowała na objazdy.

Komentarze