W niedzielę, 4 czerwca, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego na trasie Konradowo-Stare Drzewce. Śmiertelny wypadek przed miejscowością Stare Drzewce pochłonął życie 44-letniego mieszkańca gminy Szlichtyngowa. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Śmiertelny wypadek na trasie Konradowo-Stare Drzewce. 44-latek zmarł na miejscu
fot. KPP we Wschowie

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed piątą rano, tuż przed Starymi Drzewcami. Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym, w którym samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu okazało się, że kierowca został zakleszczony w pojeździe i potrzebna była interwencja strażaków, aby go uwolnić. Niestety, mimo podjętych starań, nie udało się uratować 44-latka.

Zobacz:   Mieszkańcy doczekają się nowego chodnika w Kowalewie

Śmiertelny wypadek koło Starych Drzewiec

Na podstawie wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Forda prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem podczas wychodzenia z zakrętu. Spowodowało to zjechanie na pobocze i uderzenie w drzewo na przeciwległym pasie jezdni. Świadkowie zdarzenia zeznali, że mężczyzna jechał sam, bez innych pasażerów.

Sprawdzając dane kierowcy w policyjnym systemie, ustalono, że mężczyznie zatrzymano prawo jazdy na początku roku. Teraz śledczy prowadzą dochodzenie, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Komentarze