Wschowscy policjanci zdecydowali się upublicznić wizerunek kobiety poszukiwanej za kradzież. Kobieta poszukiwana przez policję, wykorzystując nieuwagę personelu jednej ze wschowskich drogerii, opuściła sklep z kosmetykami za które nie zapłaciła. Policjanci proszą o pomoc w jej identyfikacji zatrzymaniu oraz gwarantują anonimowość.

poszukiwana przez policję
fot. Policja

Do zdarzenia doszło 10 lipca br. około godzin 10:00 w jednej z drogerii przy ul. Moniuszki we Wschowie. Młoda kobieta zainteresowana był wystawionymi na półkach kosmetykami. Po upływie kilku minut opuścił działy kosmetyczne, a następnie sklep nie płacąc za towar, który zdołała wynieść ze sklepu.

Zobacz:   Zaatakował kobietę w parku i ukradł jej 10 tysięcy złotych

Wizytę w sklepie, zachowanie klientki oraz kradzież zarejestrował monitoring. – Ktokolwiek ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę – proszą o pomoc wschowscy policjanci.

Na informacje, które pomogą w identyfikacji i zatrzymaniu kobiety czekają: mł. asp. Rafał Wolny pod numerem telefonu 47 79 43 230 oraz dyżurny wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.


Zachęcamy do nadsyłania listów i Waszych publikacji. Regioneo.pl to miejsce w którym możecie podzielić się sprawami, które Was interesują lub bulwersują oraz zwrócić uwagę na problemy, którymi warto się zająć i przedstawić opinii publicznej. Opublikujemy Twój materiał. Prześlij swój news lub artykuł klikają tutaj lub wysyłając list na adres redakcja@regioneo.pl

Zobacz:   Rozpylał na policjantów gaz łzawiący. Poszukiwany 31-latek wpadł podczas kontroli drogowej