Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzny, którzy skorzystali z usług jednej ze stacji paliw przy drodze krajowej nr 12 we Wschowie. Mężczyźni zatankowali i odjechali ze stacji nie płacąc za paliwo. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu.

zatankowali i odjechali
fot. Policja

Do pierwszego zdarzenia doszło 15 września br. o godzinie 3.45 na stacji paliw przy ulicy Konradowskiej we Wschowie. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca osobowego Opla Corsy koloru turkusowego. Mężczyzna zatankował auto, po czym odjechał.

Drugie zdarzenie miało miejsce na tej samej stacji paliw 12 października br. o godzinie 15.12. Pod jeden z wolnych dystrybutorów podjechał osobowy Mercedes, koloru czarnego, wersja kombi o numerach rejestracyjnych GRY D170. Z pojazdu wysiadł mężczyzna siedzący z tyłu pojazdu jako pasażer ubrany w niebieską bluzę. Zatankował auto, po czym auto odjechało w kierunku Głogowa.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę młodszym aspirantem Rafałem Wolnym pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.