Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzn, odpowiedzialnych za włamanie do sklepu jubilerskiego we Wschowie. Mężczyźni wynieśli biżuterię o łącznej wartości 8.5 tys. złotych.

Włamanie do sklepu jubilerskiego we Wschowie
fot. Policja

Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. – mówi komisarz Maja Piwowarska ze wschowskiej policji i zapewnia – Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Do zdarzenia doszło nocą 14 października 2020 roku we Wschowie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Dwóch mężczyzn po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych do sklepu jubilerskiego, po jego splądrowaniu wynieśli srebrną biżuterię w postaci łańcuszków, kolczyków, pierścionków.

📎  Ukradł z kościoła sprzęt fotograficzny gdy fotograf szykował oprawę uroczystości ślubnej

Straty na kwotę 8.5 tys. złotych

Szacunkowa wartość skradzionego towaru to 8,5 tys. złotych. Mężczyzn zarejestrował monitoring. Policja zdecydowała się na upublicznienie zdjęć i prosi o pomoc w identyfikacji sprawców kradzieży. – Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 47 79 43 250, dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211 bądź najbliższą jednostką Policji. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość. – mówi komisarz Maja Piwowarska, oficer prasowy KPP we Wschowie.