Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzn, odpowiedzialnych za włamanie do sklepu jubilerskiego we Wschowie. Mężczyźni wynieśli biżuterię o łącznej wartości 8.5 tys. złotych.

Włamanie do sklepu jubilerskiego we Wschowie
fot. Policja

Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. – mówi komisarz Maja Piwowarska ze wschowskiej policji i zapewnia – Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło nocą 14 października 2020 roku we Wschowie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Dwóch mężczyzn po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych do sklepu jubilerskiego, po jego splądrowaniu wynieśli srebrną biżuterię w postaci łańcuszków, kolczyków, pierścionków.

Zobacz:   Po kradzieży z domku letniskowego, 57-latek schował się z łupem w jeziorze

Straty na kwotę 8.5 tys. złotych

Szacunkowa wartość skradzionego towaru to 8,5 tys. złotych. Mężczyzn zarejestrował monitoring. Policja zdecydowała się na upublicznienie zdjęć i prosi o pomoc w identyfikacji sprawców kradzieży. – Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 47 79 43 250, dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211 bądź najbliższą jednostką Policji. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość. – mówi komisarz Maja Piwowarska, oficer prasowy KPP we Wschowie.