Mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu demolował samochody we Wschowie kopiąc i niszcząc lusterka. Nie był to jego pierwszy występ. Pijany 36-latek trafił do policyjnego aresztu gdzie przyznał się do uszkodzenia pięciu pojazdów.

36-latek demolował samochody
fot. Policja.pl

W nocy, 29 marca, dyżurny wschowskiej policji otrzymał informację o tym, że przy jeden z ulic w centrum Wschowy pijany, zakapturzony mężczyzna demolował samochody kopiąc z całej siły w lusterka zaparkowanych aut.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Skierowany na miejsce patrol policji bardzo szybko namierzył mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął zachowywać się bardzo agresywnie. Mężczyzna swoje niezadowolenie chciał również wyładować na policyjnym radiowozie. 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

📎  Mężczyzna, który zniszczył panele słoneczne na farmie w Koninie Żagańskim wpadł w ręce policji

Ustalono, że poniedziałkowej nocy wandal uszkodził trzy pojazdy. W trakcie pobytu we wschowskiej jednostce policji obecni w służbie dzielnicowi skojarzyli mężczyznę ze wcześniejszym zdarzeniem, które miało miejsce kilka dni wcześniej, również nocą i dotyczyło uszkodzenia w taki sam sposób dwóch aut. 36-latek widziany i legitymowany tamtej nocy przez dzielnicowych tłumaczył się, że przypadkowo znalazł się w tym miejscu bo wracał od siostry.

Mężczyzna w trakcie składania wyjaśnień zmieniał wersje wydarzeń i przyznał się, że również 24 marca uszkodził dwa przypadkowo zaparkowane auta. Obecnie trwając czynności, które mające na celu wycenę powstałych uszkodzeń w pięciu pojazdach.

📎  Ukradł telefon wpadł bo zdradził go ubiór

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz