Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, prowadzą poszukiwania zaginionego 39-latka, który wyszedł z miejsca zamieszkania 2 stycznia 2023 roku około południa i do chwili obecnej nie powrócił. Zaginiony to Grzegorza Piasecki z Żagania.

Zaginiony Grzegorz Piasecki z Żagania
fot. KPP w Żaganiu

2 stycznia 2023 roku około godziny 12:00, zaginiony Grzegorz Piasecki (lat 39) wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w Żaganiu i do chwili obecnej nie powrócił. Mężczyzna był ubrany w kurtkę z kapturem koloru ciemnego, spodnie dresowe koloru ciemnego, czarne buty zimowe typu wojskowego, i na prawej nodze na wysokości kolana miał założoną ortezę ortopedyczną.

Zobacz:   Bezdomny mężczyzna ocalony dzięki reakcji mieszkanki Strzelec Krajeńskich

Zaginiony Grzegorz Piasecki z Żagania

Zaginiony 39-latek ma 170 cm wzrostu i szczupłą lekko przygarbioną sylwetkę. Oczy koloru piwnego, proste, krótkie włosy szatynowe, na twarzy zarost w postaci wąsów i brody. Z tyłu na karku posiada bliznę po zabiegu chirurgicznym.

Policjanci z Żagania proszą osoby, które widziały mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu w komunikacie, o kontakt telefoniczny lub osobisty z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu pod numerem tel. 47 793 72 11, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.