W dniach 11-12 września br. czasowo wyłączone z ruchu drogowego zostaną odcinki ulic Jana Pawła II, Wojska Polskiego oraz Adama Mickiewicza, a także ulice: Piastowska, Konopnickiej, Sosnowa, Żarska, Długosza, Stroma, Bolesławiecka, Dębowa, Asnyka, Zamkowa, Śląska, Lubuska, Ks. Żaganny. Utrudnienia drogowe w Żaganiu spowodowane będą organizacją i przebiegiem święta 11. Lubuskiej Kawalerii Pancernej oraz III Biegiem do Bożego Grobu.

utrudnienia drogowe w Żaganiu
fot. Pexels

W dniu 11 września w godzinach 20.00 – 22.00 oraz w dniu 12 września w godzinach 11.00-14.00. z ruchu drogowego wyłączone zostaną odcinki dróg w Żaganiu na ul. Jana Pawła II, Wojska Polskiego i Adama Mickiewicza. Równocześnie uniemożliwiony będzie dojazd i wyjazd z ulicy Pomorskiej oraz Świętej Cecylii. Utrudnienia spowodowane będą organizacją i przebiegiem święta 11. Lubuskiej Kawalerii Pancernej.  

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
📎  Remonty dróg w Lubuskiem: 10 miejsc w których czekają utrudnienia dla kierowców

Z kolejnymi utrudnieniami w ruchu drogowym kierujący mogą się spotkać w dniu 12 września w Żaganiu w godzinach 14.30 – 15.40 z uwagi na odbywający się III Bieg do Bożego Grobu. Wyłączone z ruchu zostaną ulice: Piastowska – Konopnickiej – Sosnowa– Żarska – Długosza – Stroma – Bolesławiecka – Dębowa – Asnyka – Zamkowa – Śląska – Lubuska –  Ks. Żaganny.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. W newralgicznych punktach będą kierować ruchem i wskażą objazdy.