W Domu Kultury w Gozdnicy wystartowała akcja „List do św. Mikołaja”. Zasady są podobne do tych w ubiegłych latach. Należy kupić kartkę, napisać list do Świętego Mikołaja, wrzucić kartkę do specjalnej skrzynki a potem czekać na jego wizytę.

list do świętego mikołaja
fot. Pixabay

Jak podkreśla Dom Kultury w Gozdnicy, tegoroczny finał akcji z uwagi na rozwijającą się epidemię koronawirusa pozostaje wielką niewiadomą. – Chcielibyśmy aby Mikołaj odwiedził nasze dzieci, ale w sytuacji gdy uznamy, że jest to zbyt ryzykowne przekazanie prezentów odbędzie się w inny sposób. Spokojnie … mamy kilka alternatywnych pomysłów – czytamy na profilu Gozdnickiego Domu Kultury.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
📎  Koniec sporu. Szpital w Ciborzu wdroży plan naprawczy, który pozwoli wyjść z długów

Specjalne kartki do Świętego Mikołaja można nabyć w gozdnickim Domu Kultury oraz bibliotece do 17 listopada, kosztuję jedynie 5 zł. Przy pisaniu listu do Mikołaja warto pamiętać, że prezent nie może być droższy niż 100 zł. W tym roku jest również tylko jedna skrzynka do której będzie wrzucić list, umieszczono ją przy wejściu do Domu Kultury.

Losowanie szczęśliwców, których odwiedzi Święty Mikołaj (jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli) odbędzie się 20 listopada.