Jedna z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów w dostawie dostępna jest w kolejnym mieście. Glovo w Żarach oferuje dostawy zakupów i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia.

Glovo w Żarach dostarczy jedzenie i zakupy do domu
fot. Materiały prasowe

Firma nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna, z aplikacji Glovo mogą korzystać także mieszkańcy Żar.

Użytkownicy aplikacji Glovo w Żarach, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak: Bistro U Eda, Pan Jędrzej Galeria Alkoholi, Piekarnia Gruzińska. Dzięki aplikacji pod ich drzwi, poza posiłkami, dostarczone zostaną: artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i więcej. Partnerami Glovo w Żarach są także 5deco, Pizza pub Havana, Burger Room, Didim restauracja.

Zobacz:   Pożar w Żarach: "Prawdopodobną przyczyną było podpalenie". Sklep monopolowy spłonął doszczętnie

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Żarach. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności – cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych Partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu – mówi przedstawiciel Glovo.

Zobacz:   30 milionów złotych dla lubuskiej oświaty. Unijna pomoc na termomodernizację placówek oświatowych

Zamówienia realizowane poprzez Glovo w Żarach są dostarczane bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Miejscy kurierzy dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu WITAJZARY, który uprawnia do 3 darmowych dostaw.  

Platforma dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, własny pojazd oraz telefon.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz