5 listopada 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki asortyment produktów codziennego użytku, otworzyła swój pierwszy sklep Action w Żarach. Market znajduje się w parku handlowym A10 przy ul. Moniuszki 27. To bardzo dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców miasta, jak i przyjezdnych z sąsiednich miejscowości. Na odwiedzających Action czeka ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii.

Nowy sklep Action w Żarach
Nowy sklep Action w Żarach -fot. materiały prasowe, OneMulti

Żary to dla nas niezwykle istotna lokalizacja. Otwierając tu sklep, rozwijamy sieć Action w województwie lubuskim, na czym bardzo nam zależy, a także wzmacniamy obecność w Polsce Zachodniej. Chcemy być blisko potencjalnych klientów, dlatego wybieramy miejsca, do których można się szybko i łatwo dostać. Park handlowy A10 jest świetnie skomunikowany z całym miastem oraz okolicznymi miejscowościami, a dodatkowo w jego sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe. Mam nadzieję, że wielu osobom będzie często po drodze do sklepu Action – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Zobacz:   W Zielonej Górze szybko zaoszczędzimy na wkład własny! 

Nowy sklep w nowym parku handlowym A10

Park handlowy A10, w którym został otwarty sklep Action w Żarach, znajduje się u zbiegu ulic Moniuszki i Lotników, przy rondzie im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości RP. Ze względu na bezpośrednie połączenie z drogami krajowymi nr 12 i 27 oraz bliskość stacji PKP, miejsce to stanowi jeden z głównych węzłów komunikacyjnych Żar. Klienci parku handlowego mają do dyspozycji parking na 190 miejsc postojowych, z pierwszym w mieście stanowiskiem do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest bliskość innych punktów handlowych i usługowych oraz targowiska miejskiego, dzięki czemu w promieniu kilkuset metrów można zrobić kompleksowe zakupy dla całej rodziny.

Zobacz:   Mężczyzna z bronią sterroryzował kamienicę w Żarach, padły strzały. 30-latek usłyszał 8 zarzutów

Produkty na każdy sezon

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z ponad 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych.

Zobacz:   Polska złożyła skargę do TSUE na Niemcy w sprawie uprzątnięcia 35 tys. ton odpadów

Ofertę holenderskiej sieci wyróżniają nie tylko atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór artykułów na każdy sezon i każdą okazję. Konsumenci wysoko oceniają także jakość. Action w Żarach jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe o godzinę krócej. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 740 m².