Makabryczne zabójstwo w Sieniawie Żarskiej. Policjanci badają sprawę morderstwa 25-letniej Patrycji K. – poinformowała Wirtualna Polska. Głównym podejrzanym jest partner kobiety. Trwają poszukiwania mężczyzny, które rozszerzono na teren Niemiec.

Zabójstwo w Sieniawie Żarskiej. Trwa obława za partnerem podejrzanym o morderstwo 25-latki
fot. Policja.pl

Jak poinformowała stacja RMF FM, zabójstwo w Sieniawie Żarskiej miało miejsce w nocy niedzieli na poniedziałek 3/4 stycznia. Policję zawiadomili bliscy ofiary, którzy nie mogli nawiązać z nią kontaktu. Po siłowym wejściu do mieszkania, ciało 25-latki odnaleziono w łazience z raną kłutą szyi, poinformował portal Wirtualna Polska.

Trwa policyjna obława za mężczyzną, który prawdopodobnie odjechał osobowym Mitsubishi. O poszukiwaniach mężczyzny powiadomiono również Straż Graniczną i niemiecką policję. Szczegóły śledztwa nie są znane ale z nieoficjalnych informacji wynika, że głównym podejrzanym jest 27-letni partner zamordowanej kobiety. Według nieoficjalnych doniesień, miał zostawić list w którym przyznaje się do zamordowania 25-latki z Sieniawy Żarskiej koło Żar.

Zobacz:   Polsko-Niemieckie Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku działa już 15 lat

Sekcja zwłok zamordowanej kobiety mająca na celu ustalenie przyczyny zgonu została zaplanowana po południu, 4 stycznia.