Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze w dniach od 18 października do 19 listopada br. prowadzi lokalną profilaktyczną kampanię społeczną Narkotyki? Nie daj się wkręcić! w ramach Zielonogórskich Dialogów Profilaktycznych 2021.

Zielonogórskie Dialogi Profilaktyczne 2021. Narkotyki? Nie daj się wkręcić!
Zielonogórskie Dialogi Profilaktyczne – okładka broszury dla młodzieży – fot. flipsnack.com

Zielonogórskie Dialogi Profilaktyczne 2021

W ramach kampanii Narkotyki? Nie daj się wkręcić! zaplanowano emisje spotu radiowego, panel dyskusyjny z ekspertami z zakresu przeciwdziałania narkomanii, w zielonogórskich parafiach, szkołach oraz instytucjach pojawia się materiały edukacyjno-informacyjne. Wszystkie osoby, które szukają pomocy dla siebie lub bliskiej osoby mogą ja uzyskać w Biurze Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Miejskiego Ośrodka Pomocy społecznej w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 31/6, lub pod numerem telefonu 68 411 51 70.

Zobacz:   Otwarty Dzień Notariatu - bezpłatne porady notariusza w Zielonej Górze

Patronat nad kampanią adresowaną do mieszkańców Zielonej Góry, w szczególności młodzieży szkolnej oraz rodziców, objął Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zielonej Górze. Z poradnikiem dla rodziców przygotowanym na potrzeby kampanii można zapoznać się tutaj, a z poradnikiem dla młodzieży tutaj.