Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze napadł 13-latka na peronie III Dworca PKP w Zielonej Górze i dokonał kradzieży rozbójniczej na szkodę chłopca. Mężczyzna Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt z zielonogórską komendą.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Napadł 13-latka na dworcu PKP w Zielonej Górze
fot. KMP w Zielonej Górze

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej w dniu 22 marca2022 roku na peronie III Dworca PKP w Zielonej Górze. Mężczyzna widoczny na zdjęciach podejrzewany jest o dokonanie kradzieży rozbójniczej na szkodę 13-letniego chłopca.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanego o kradzież. 

Zobacz:   8 litrów krwi zebrane w Dzień Kobiet

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952146, 47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl