Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje 4 mężczyzn podejrzanych o pobicie w Zielonej Górze, którzy w dniu 22 kwietnia 2022 roku w rejonie ulicy Szafrana pobili mężczyznę. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyzn na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą.

Poznajesz ich? Są poszukiwani za pobicie w Zielonej Górze. We czterech pobili mężczyznę na ul. Szafrana
Wizerunki mężczyzn podejrzanych o pobicie na ul. Szafrana w Zielonej Górze – fot. KMP Zielona Góra

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny w rejonie ulicy Szafrana w dniu 22 kwietnia 2022 roku przez czterech nieznanych sprawców. Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o pobicie w Zielonej Górze. 

Zobacz:   8 litrów krwi zebrane w Dzień Kobiet

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 795 21 60, 47 795 21 50 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 795 24 11 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.