Trwają intensywne poszukiwania chłopców, którzy w poniedziałek, 10 maja, około godziny 15 wyszli z domu i do chwili obecnej nie powrócili. W miejscowości Ledno zaginęło dwóch nastolatków. Zaginieni to Filip Pasiewicz i Marek Gawryszak.

Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Filip Pasiewicz i Marek Gawryszak wyszli z domu i nie wrócili
Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Zaginieni to Filip Pasiewicz (po lewej) i Marek Gawryszak (po prawej) – fot. Policja

Policjanci z zielonogórskiej komendy miejskiej oraz komisariatu w Sulechowie poszukują dwóch zaginionych chłopców w wieku 13 i 15 lat, którzy w poniedziałek, 10 maja, około godziny 15 wyszli z domu i dotychczas nie powrócili.

Zaginiony Filip Pasiewicz (13 lat)

Ubrany był w pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem z napisem w przedniej części, granatowe dresowe spodnie z czerwonym zamkiem na lewej nogawce w okolicy kolana, czarne buty sportowe marki Reebok. Ostatni raz chłopca widziano z zaginionym Markiem Gawryszakiem około godziny 15 w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.

Zobacz:   Zaginął Grzegorz Piasecki z Żagania. Nie ma z nim kontaktu od ponad tygodnia

Rysopis:

  • 164 centymetry wzrostu
  • około 60 kilogramów wagi, krępa budowa ciała
  • włosy ciemny blond, ścięte krótko
  • niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne

Zaginiony Marek Gawryszak (15 lat)

Ubrany w granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki Puma, czapka z daszkiem typu moro. Ostatni raz widziany był z zaginionym Filipem Pasiewiczem w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.

Rysopis:

  • 167 centymetry wzrostu
  • około 60 kilogramów wagi, szczupłej budowy ciała
  • włosy ciemny blond, ścięte krótko
  • niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne
Zobacz:   Zaginął Grzegorz Piasecki z Żagania. Nie ma z nim kontaktu od ponad tygodnia

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11.