ErpBox to narzędzie, które sprawia, że możesz zaoszczędzić sporo czasu. A to bywa naprawdę pomocne w prowadzeniu własnego biznesu. Głównym zadaniem platformy ErpBox jest zautomatyzowanie zarządzania sprzedażą na rynku internetowym. Możesz skorzystać ze specjalnie dobranych funkcji, jakie daje nasze oprogramowanie. Należą do nich między innymi integracja z kanałem sprzedaży oraz menedżer aukcji Allegro.

Menedżer Allegro w ErpBox - ułatw sobie pracę
fot. materiał promocyjny partnera

Menedżer Allegro – jak usprawnić sprzedaż?

Dzięki integracji z portalem Allegro i możliwości skorzystania z naszego menedżera możesz w prosty sposób zoptymalizować prowadzoną przez siebie sprzedaż internetową. Menedżer Allegro znacznie ułatwia wykonywanie pracy. Jest bowiem nowoczesnym i bardzo intuicyjnym rozwiązaniem. Pomoże Ci zachować płynność sprzedaży. A nawet ją zwiększyć. Menedżer Allegro:

  • dzięki wbudowaniu zestawu parametrów pozwala na szybkie, automatyczne uzupełnianie podstawowych pól;
  • dzięki obecności w bazie produktów wielu przykładowych zdjęć menedżer dostępny w ErpBox udostępnia możliwość ekspresowego dodania konkretnego zdjęcia do aukcji;
  • pozwala na samodzielne wykonywanie szablonów aukcji;
  • pozwala na wystawienie i edycję aukcji z nowym opisem;
  • umożliwia przejrzyste filtrowanie wartości takich jak aukcje, ceny i ilości.
Zobacz:   W lubuskim wysyp ofert pracy. Coraz więcej firm z Żar czy Kostrzyna nad Odrą poszukuje pracowników

Co warto wiedzieć o platformie ErpBox i Managerze Allegro?

Manager Allegro pozwala Ci na dziecinnie łatwą i szybką aktualizację stanu magazynowego dostępnego w Twoim sklepie towaru. Jest pomocny w czytelnym filtrowaniu aukcji i daje możliwość skopiowania danych na inne konto Allegro. Ponadto z pomocą managera możesz dodawać i usuwać wiele ofert jednocześnie. Ponadto masowo włączać i wyłączać aukcje oraz wystawić aukcję w formie wielowariantowej.

Czym jest wielowariantowość? Jest to możliwość grupowania aukcji według wybranych parametrów dla danej kategorii. Oraz możliwość przełączania się między aukcjami, które posiadasz. Oznacza to, że możliwość ta, jest niezwykle znacząca dla sprzedawców. Dlaczego? Ponieważ jest to sposób na zwiększenie sprzedaży i zatrzymanie przy sobie Klientów. Włączenie wielowariantowości sprawia, że osoby odwiedzające Twoją aukcję mają większą szansę za zakup produktu, którego szukają.

Zobacz:   W lubuskim wysyp ofert pracy. Coraz więcej firm z Żar czy Kostrzyna nad Odrą poszukuje pracowników

Jeśli zainteresowały Cię możliwości systemu ErpBox i chcesz wiedzieć, co jeszcze Menedżer Allegro może dla Ciebie zrobić, koniecznie zobacz informacje dostępne na stronie domowej. Być może to właśnie będzie ten krok naprzód w działaniach sprzedażowych dla Twojej działalności w e-komercie.