To już ostatnia możliwość, aby zdobyć środki unijne z obecnej perspektywy finansowej UE. W 2021 r. zaplanowano w sumie kilkanaście konkursów na kwotę kilkudziesięciu milionów złotych. Podpowiadamy, jak po nie sięgnąć.

Jak zdobyć środki unijne?
fot. Pixabay

Unijne konkursy w jednym miejscu

Kompleksowe informacje o unijnych konkursach znajdziecie na dwóch stronach: funduszeeuropejskie.gov.pl lub rpo.lubuskie.pl. Do dyspozycji są także pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. – Zachęcam wszystkich, aby przygotowywali się już teraz do możliwości zdobycia unijnych pieniędzy. Warto po nie sięgnąć – mówi członek zarządu Marcin Jabłoński.

Zobacz:   Bezpośrednie połączenie między Zieloną Górą a Wrocławiem od 9 grudnia zniknie z rozkładu

Sięgnij po środki unijne w 2021 r.

2021 rok to już ostatnia szansa, aby skorzystać z pieniędzy unijnych, pochodzących z obecnego budżetu UE. W tym roku zaplanowano 12 konkursów na kwotę 54 mln zł. Raz jeszcze będzie można sięgnąć np. po środki na wspieranie usług opieki nad dziećmi do 3 roku życia. Chodzi tu m.in. o tworzenie oraz rozwój żłobków i klubów dziecięcych. Pojawią się również środki na rozwój przedsiębiorczości i wsparcie dotacyjne sektora MŚP.