Twoje dziecko przystępuje w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej? To wyjątkowo ważna uroczystość nie tylko dla młodego człowieka, ale także dla całej jego rodziny. W końcu to wtedy przyjmowany jest oficjalnie do wspólnoty Kościoła. Nie dziwi więc fakt, że zależy Ci na tym, aby przygotowywana przez Ciebie uroczystość zachwycała każdym detalem. Zastanawiasz się nad tym, jakie podziękowania komunijne będą najlepsze? Czytaj dalej, a podpowiemy Ci nasze 2 typy.

2 pomysły na kreatywne podziękowania komunijne
fot. psdziekuje.pl

Dlaczego warto zdecydować się na podziękowania komunijne?

Podziękowania komunijne to bardzo drobny, symboliczny gest, który ma podkreślić, jak ważna była obecność gości podczas tej uroczystości. Zwyczaj wręczania takich drobiazgów jest obecnie bardzo modny. Zwykle obok nakrycia biesiadników umieszczane są niewielkie, spersonalizowane upominki, które będą mogły przez lata przypominać im o tej wyjątkowej chwili. Co można podarować w takiej sytuacji?

Zobacz:   Dlaczego Twój biznes nie może obejść się bez sklepu internetowego?

Jakie podziękowania komunijne najlepiej wybrać?

Obecnie na rynku znajdziesz różne rodzaje podziękowań. Nie wszystkie idą jednak w parze z dobrym gustem czy wysoką jakością. Na co najlepiej się zdecydować?

Ozdobny słoiczek miodu

Rewelacyjnym pomysłem na podziękowania dla gości komunijnych jest uroczo przystrojony słoiczek miodu ze spersonalizowanym nadrukiem. To słodki, ale zdrowy upominek, który goście mogą zarówno zostawić sobie w formie pamiątki, jak i dodać jego zawartość do kanapki, naleśników czy herbaty. Ponadto tego typu rozwiązanie, choć jest niezwykle efektowne, nie narazi Cię na duże wydatki – a bądźmy szczerzy, bez wątpienia jest to bardzo istotne.

Zobacz:   Drewniana skrzynka na wino – poznaj 3 powody, dla których warto podarować w niej prezent!

Magnes z nadrukiem

Jeżeli zależy Ci na podarowaniu uczestnikom Pierwszej Komunii Świętej pamiątki, która przetrwa długie lata, powinieneś rozważyć zakup spersonalizowanych magnesów. Postaw na takie w kształcie serca, które dostępne są w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Z łatwością znajdziesz takie modele, które są podziękowaniami od chłopca lub dziewczynki. Można je przyczepić wśród pamiątkowych magnesów na lodówce bądź tablicy lub przechowywać w gablocie z rodzinnymi pamiątkami.

Jak widzisz, podziękowania komunijne to drobne upominki, które warto wręczyć najbliższym. Tego typu artykuły sprawią, że Twoi goście się ucieszą i będą pod wrażeniem przygotowanego przez Ciebie modnego przyjęcia. Internauci, którzy poszukują gustownych podziękowań, bardzo często decydują się na odwiedzenie e-sklepu PS Dziękuję. To miejsce stworzone przez pasjonatów, którzy dbają o to, aby proponować Ci gustowne prezenty na przeróżne okazje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafią wyłącznie takie artykuły, które zachwycą Cię swoją wysoką jakością i wyszukaną estetyką.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz