Jeśli znasz kogoś, kto z sercem na dłoni pomaga innym, to jest właśnie ten moment, żeby poinformować o nim świat! To właśnie dla takich osób firma GoWork.pl zorganizowała plebiscyt Niewidzialny z okazji Dnia Niewidzialnej Pracy.

Niewidzialni. Plebiscyt na cichego bohatera
Niewidzialni. Plebiscyt na cichego bohatera – fot. materiały prasowe

Kim jest Cichy Bohater?

Tytuł ten zostanie przyznany osobie, która każdego dnia wykonuje tak zwaną niewidzialną pracę. Może nim być członek Twojej rodziny, przyjaciel lub znajomy, który angażuje się w bezinteresowną pomoc. Cichym Bohaterem jest wolontariusz, wspierający swoją pracą potrzebujących, ale też osoba, która każdego dnia opiekuje się chorym członkiem rodziny.

Zobacz:   Fundacja Mam Marzenie szuka wolontariuszy i zaprasza chętnych na spotkanie w Zielonej Górze

Nagrody dla Cichych Bohaterów

Spośród zgłoszonych kandydatów wybranych zostanie aż 13 osób. 3 z nich otrzymają nagrody główne, zaś 10 kolejnych zostanie wyróżnionych.

Nagrodą są vouchery do wykorzystania w sklepach Empik oraz na empik.com o wartości:

  • 1 x 2500 zł
  • 1 x 1500 zł
  • 1 x 1000 zł
  • 10 x 100 zł

Jak zgłosić Cichego Bohatera?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, opisz w nim historię Niewidzialnego i jego pracę wykonywaną na rzecz innych. Dlaczego to właśnie ta osoba zasługuje na miano Cichego Bohatera? Jeśli możesz, prześlij nam również zdjęcie! Zgłoszenia są przyjmowane do końca kwietnia, więc nie zwlekaj.

Zobacz:   Fundacja Mam Marzenie szuka wolontariuszy i zaprasza chętnych na spotkanie w Zielonej Górze

Regulamin i formularz zgłoszeniowy

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie plebiscytu Niewidzialni. Zgłoś Niewidzialnego i pokaż Mu, że jego trud i wysiłek mają sens.