Wybór zegarków na rynku jest spory, ale oczywiście nie wszystkie z nich zasługują na uwagę. Warto wspomnieć na pewno o zegarkach Bulova, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i precyzją działania. Jednocześnie zwracają na siebie uwagę wyjątkowym designem. Co warto o nich wiedzieć?

Zegarki Bulova - z czego wynika ich duża popularność na rynku?
fot. materiały partnera

Zegarki Bulova – krótka historia

Historia marki Bulova zaczęła się w roku 1875 na Manhattanie w Nowym Jorku. Joseph Bulova otworzył wówczas niewielki sklep jubilerski, w którym sprzedawał również zegarki. Uważał je bowiem za swego rodzaju biżuterię. Jego produkty szybko stały się popularne. Już rok później powstała pierwsza linia zegarków Bulova dla kobiet. 

Zobacz:   Jak wybrać i gdzie kupić najlepsze kosiarki bijakowe? Znamy odpowiedź!

Zegarki marki Bulova są wyjątkowo dokładne i efektowne wizualnie. Zegarek tej firmy miał na swoim nadgarstku sam Charles Lindbergh, który jako pierwszy człowiek na świecie przeleciał Ocean Atlantycki bez międzylądowań. 

Czym wyróżniają się zegarki Bulova?

Zegarki Bulova to połączenie nietuzinkowego designu z wysoką funkcjonalnością. Na przykładzie oferty sklepu internetowego https://www.zegarki.zgora.pl/oferta/93_0_Bulova/ doskonale widać, że marka ma w swoim asortymencie zegarki klasyczne, wizytowe i luksusowe. Nie zajmuje się natomiast produkcją modeli sportowych. 

W zegarkach Bulova wykorzystywany jest mechanizm kwarcowy najwyższej jakości. Dzięki temu działają one płynnie i efektywnie przez cały czas. Do ich produkcji wykorzystuje się m.in. wytrzymałą stal czy szkiełko szafirowe. Dlatego są to zegarki przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Sporo modeli dodatkowo wyposażonych jest np. w stoper, datownik czy sekundnik. 

Zobacz:   Rozbita grupa narkotykowa mogła przemycić nawet 3 tony narkotyków. Zatrzymania w Polsce i Hiszpanii

Dzisiaj zegarki Bulova cieszą się ogromną popularnością niemal na całym świecie. Każdy bez problemu znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb i stylu. Zegarki Bulova wyposażone mogą być w bransoletę lub pasek. Utrzymane są w dość zróżnicowanej kolorystyce. Firma ma w swojej ofercie czasomierze przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Komentarze