Pierwszym produktem znajdującym się na liście wyprawki dla dziecka jest zazwyczaj praktyczny wózek wielofunkcyjny. To jedna z pierwszych rzeczy w którą zaopatrują się przyszli rodzice, szczególnie wtedy, kiedy oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka.

Komfortowy wózek głęboko-spacerowy
fot. materiały promocyjne partnera/Unsplash

Wózki, które cieszą się zainteresowaniem to te, które są łatwe, i wygodne. Jednak najlepsze są te, które są lekkie, a często decyduje o tym stelaż wykonany z aluminium. Wózki wielofunkcyjne to takie, dzięki którym można stworzyć zestaw podróżny składający się z siedziska spacerowego, gondoli, a także fotelika samochodowego. Wózki tego typu są gotowe do użycia od narodzin dziecka, aż do ukończenia przez nie 4 lat. Właściwie wybrany wózek powinien pełnić funkcję bezpieczeństwa, powinien być wygodny dla dziecka, odpowiednio wentylowany, z  miękkim dużym materacem.

Polecanym wózkiem jest wygodny wózek X-Lander X-Move. Jest bezpieczny i  kompaktowy, idealny pierwszy pojazd dla małego dzieciaczka. Jest on wyposażony we wszystko, co powinien posiadać funkcjonalny wózek głęboko-spacerowy. X Lander łatwo i szybko zmienić z gondoli na spacerówkę, posiada szerokie i wygodne amortyzowane koła, nadają odpowiedni kierunek i rytm jazdy, zarówno na problematycznym, jak i łatwym gruncie.

Wózek X-Lander X-Move odznacza się wysoką jakością wykonania, jest odporny na uszkodzenia, ubytki, dzięki czemu wózek może pochwalić się trwałością na lata. A jeśli jest odpowiednio szanowany nadaje się do dalszego użytkowania dla dzieci. X-Lander należy do wózków, które wygodnie się prowadzi, jest wygodny dla malucha, gondola wózka jest szeroka, jak też siedzisko spacerowe, co zdecydowanie wpływa na wygodę dziecka podczas jazdy wózkiem. Siedzisko spacerowe umożliwia ustawie go w obu dowolnych kierunkach jazdy.

X-Lander X-Move to atrakcyjny i mody wózek, z ciekawym designem, który ma wbrew pozorom zgrabne wymiary. Wózek posiada bezpieczne elementy odblaskowe, oraz nowoczesne lampki LED znajdujące się w podnóżku, dzięki czemu wózek jest widoczny dla innych uczestników drogi.

Wózek X-Lander zawiera w zestawie osłonkę na nogi, moskitierę na gondolę oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. Składanie wózka ułatwia wygodny haczyk, dzięki któremu wózek nie otworzy się w najmniej oczekiwanym momencie. Materiał z którego jest wykonany X-Lander X-Move jest odporny na deszcz, kropelki deszczu zsuwają się z powierzchni tapicerki wózka. Koła wózka są skrętne i zwrotne, z odpowiednią amortyzacją, wstrząsoodporne, zróżnicowane wielkością.