Skuteczna terapia chorób neurologicznych, w tym padaczki, wymaga zastosowania innowacyjnych systemów opartych na zaawansowanych algorytmach cybernetycznych. Te w pracy z pacjentami stosuje Neurosphera – Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii, która już 25 października otworzy swoją nową filię w Jeleniej Górze.

dr n med. Piotr Zwoliński
dr n med. Piotr Zwoliński – fot. materiały prasowe

Stały kontakt z lekarzem i przełomowe metody leczenia

Klinika Neurosphera swoją renomę zbudowała między innymi na skutecznym leczeniu padaczki – również trudnych przypadków tej choroby. W pracy z pacjentami lekarze wykorzystują unikalny na skalę światową cybernetyczny robot Ictal®, co pozwala na jeszcze lepszą diagnostykę i terapię. Dużym udogodnieniem jest Neuroterminal – autorski system umożliwiający szybką rejestrację na wizytę (zarówno stacjonarną, jak i online), a także stały kontakt z lekarzem prowadzącym. Ponadto dzięki temu narzędziu pacjenci mają dostęp do Zintegrowanego Planu Opieki – harmonogramu leczenia, badań oraz konsultacji ustalonego aż na rok do przodu.

Zobacz:   Poszukiwany listami gończymi oszust zatrzymany. Zarzuty dla 55-latka, który go ukrywał

Teraz o możliwościach kliniki Neurosphera i stworzonego przez nią systemu będą mogli przekonać się mieszkańcy Jeleniej Góry.

Rozmawiamy z naszymi pacjentami i wiemy, jak mimo stale rozwijającej się telemedycyny, ważny jest dla nich stały kontakt z lekarzem prowadzącym. Dlatego chcemy umożliwić im łatwy i szybki dostęp do lekarza opiekuna, bez konieczności rezerwowania całego dnia na podróż. Z tego powodu otworzyliśmy kolejny oddział naszej kliniki, tym razem w Jeleniej Górze. To po Warszawie, Toruniu, Poznaniu, Wrocławiu i Dąbrowie Górniczej już szósty oddział Neurosphery w Polsce. W planach mamy kolejne placówki – mówi dr n. med. Piotr Zwoliński, epileptolog i Partner Medyczny Neurosphery.

Zobacz:   Poszukiwany listami gończymi oszust zatrzymany. Zarzuty dla 55-latka, który go ukrywał

Specjalistka z wieloletnim doświadczeniem

W jeleniogórskim oddziale na co dzień pacjentów będzie przyjmować lek. Małgorzata Szkudlarek. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu specjalizuje się w leczeniu chorób neurologicznych oraz padaczki u osób dorosłych. Wykonuje również badania EEG.

Lek. Szkudlarek doświadczenie kliniczne zdobywa, pracując między innymi w szpitalu w Jeleniej Górze na Oddziale Neurologicznym i Udarowym.

Natomiast z okazji otwarcia, 25 października, pacjenci nowej placówki będą mogli skonsultować się z jednym z czołowych epileptologów w Polsce – dr. n. med. Piotrem Zwolińskim, Partnerem Medycznym kliniki Neurosphera i twórcą wspomnianego cybernetycznego robota Ictal.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz