Poszukiwana 55-letnia kobieta z Gorzowa Wlkp. została odnaleziona przez strażaków OSP Jarogniewice w okolicach byłego poligonu – poinformowała TVP Gorzów Wlkp.

osp jarogniewice
fot. Policja.pl

O odnalezieniu zaginionej 55-latki poinformował w poniedziałek, 27 kwietnia portal poscigi.pl na który powołała się TVP Gorzów Wlkp. Odnaleźli ją strażacy OSP Jarogniewice. Kobieta została przewieziona do szpitala – była nieprzytomna.

Zobacz także: Ktokolwiek widział. Trwają poszukiwana zaginionej Jolanty Hawełki [wideo]

Jak ustalili dziennikarze portalu 55-latka została odnaleziona nieprzytomna w poniedziałek, 27 kwietnia po godz. 19:15 w rejonie byłego poligonu. Zajęła się nią ekipa karetki pogotowia ratunkowego, która przewiozła ją do szpitala Gorzowie. – Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób od samego początku typowali teren było poligonu jako miejsce poszukiwań. Nie mylili się – powiedział podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Zobacz:   Konkurs na kartkę świąteczną Wojewody Lubuskiego. Znamy laureatów X edycji

O szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej zaginionej 55-latki lubuska Policja poinformowała w poniedziałek. Do poszukiwań ściągnięto policjantów oddziałów prewencji, którzy m.in. sprawdzali lasy i pola niedaleko okolic byłego poligonu wojskowego. Mundurowych wspomagały także psy tropiące, wyszkolone specjalnie do odnajdywania osób zaginionych. Poza policjantami do akcji włączyli się żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy quadami przeczesywali tereny zielone. Akcja poszukiwawcza była prowadzona także z powietrza przy użyciu strażackiego drona z kamerą termowizyjną.