Lubuscy policjanci prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania za zaginioną 55-letnią Jolantą Hawełka. W akcję poszukiwawczą poza policjantami włączyli się żołnierze oraz strażacy – wszystkim zależy na jak najszybszym odnalezieniu kobiety.

poszukiwania zaginionej
Zaginiona gorzowianka, Jolanta Hawełka – fot. Policja.pl

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Zobacz także: Strażacy OSP Jarogniewice znaleźli zaginioną gorzowiankę

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. zostali powiadomieni, że z 55-letnią mieszkanką Gorzowa Wlkp. nie ma żadnego kontaktu i nie jest znane miejsce jej pobytu. Do poszukiwań ściągnięto alarmowo policjantów, którzy prowadzą intensywne czynności poszukiwawcze za zaginiona. W poniedziałek, 27 kwietnia, do działań przystąpili policjanci oddziałów prewencji, którzy m.in. sprawdzają lasy i pola niedaleko okolic byłego poligonu wojskowego. Mundurowych wspomagają także psy tropiące, wyszkolone specjalnie do odnajdywania osób zaginionych. Poza policjantami do akcji włączyli się żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy quadami przeczesują tereny zielone. Akcja poszukiwawcza będzie prowadzona także z powietrza przy użyciu strażackiego drona z kamerą termowizyjną. Wszystkim funkcjonariuszom zależy na jak najszybszym odnalezieniu kobiety.

Zobacz:   Lada dzień ruszają Ferie z WOT 2022. To ostatni moment aby się zgłosić

Wszystkie osoby, które posiadają informacje, gdzie może przebywać zaginiona, proszone są o pilny kontakt
z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp., dzwoniąc na numer alarmowy 112

JOLANTA HAWEŁKA

mieszkanka Gorzowa Wlkp.
wiek – 55 lat
wzrost – 175 cm
budowa ciała – szczupła
włosy – ciemne z siwymi końcówkami do ramion

Trwają poszukiwania zaginionej gorzowianki Jolanty Hawełki – materiał operacyjny Policji