Już 30 czerwca odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i jedynego konkursu w woj. Lubuskim – Miss Ziemi Lubuskiej 2021. Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentowały Lubuskie w kolejnych etapach Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. 

Gala Finałowa Miss Ziemi Lubuskiej 2021
fot. materiały prasowe/Miss Ziemi Lubuskiej

W tym roku wydarzenie odbędzie się gościnnie w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Gośćmi specjalnymi będą Anna-Maria Jaromin – Miss Polski 2020. Oczywiście będzie też Katarzyna Synowiec – Miss Polski Nastolatek 2020 oraz Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2020, Julia Gryczan – Miss Ziemi Lubuskiej 2020. Tegoroczna gala odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak.

Zobacz:   Wracają upały w Lubuskiem. W weekend na termometrach znów zobaczymy 30 stopni

Komu koronę najpiękniejszej Lubuszanki przekaże Julia Grycza? Kogo jury uzna za następczynie Katarzyny Synowiec? O tym wszystkim dowiemy się już w środę, 30 czerwca. 

Głosowanie internautów na Miss Ziemi Lubuskiej 2021

Obecnie trwa głosowanie na Miss i Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej Internautów 2021. Kandydatka, która w swojej kategorii wiekowej otrzyma największą ilość głosów otrzyma:

  • tytuł Miss lub Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej Internautów 2021
  • awans do finałowej dziesiątki (TOP10) wyborów Miss i Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2021
  • przepustkę do ogólnopolskiego etapu Miss Polski/Miss Polski Nastolatek

Głosowanie trwa do 29 czerwca 2021 do godz. 23:00. Głosowanie odbywa się na profilach konkursu w kanałach social media – Facebook, instagram, SMS oraz wirtualny bilet. O tytuł najpiękniejszej Lubuszanki w tegorocznym konkursie ubiegało się 46 pań oraz 19 nastolatek.