Kolejny raz zbiórka darów okazała się sukcesem i gorzowscy policjanci przekazali zebrane rzeczy dla osób najuboższych, samotnych i bezdomnych. Funkcjonariusze, podobnie jak w latach ubiegłych pomagają potrzebującym szczególnie w okresie świątecznym.

Policyjna zbiórka darów okazała się sukcesem, teraz zebrane rzeczy trafią do potrzebujących
Gorzowscy policjanci przekazali zebrane rzeczy dla potrzebujących – fot. Policja

Pora zimowa oraz związane z nią okresy chłodu przypominają nam o potrzebie zwrócenia szczególnej uwagi na drugiego człowieka, zwłaszcza osoby samotne, bezdomne i potrzebujące wsparcia. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., pamiętając właśnie o tych osobach, zorganizowali akcję Przyjazna Zima polegającą na zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy, w tym środków higieny osobistej, kosmetyków, koców, ręczników, ciepłej odzieży.

Zobacz:   Policja przerwała zlot tuningowanych aut w Gorzowie. 41 mandatów i 7 zatrzymanych dowodów rejestacyjnych

Policjanci z Gorzowa Wlkp. od początku listopada zbierali najpotrzebniejsze rzeczy w swoim środowisku. Do akcji zaprosili również dzieci i młodzież wybranych szkół, które bardzo aktywnie włączyły się w tę inicjatywę. Zbiórka darów spotkała się z dużym zainteresowaniem. Wszystkie zebrane artykuły zostały przekazane dla oddziału Caritas w Gorzowie Wlkp., który rozdysponuje podarowane rzeczy osobom bezdomnym i najbardziej potrzebującym.