7 grudnia świąteczne paczki trafiły do wszystkich dzieci z domów dziecka w powiecie wschowskim. Pomoc dzieciom to szczególna misja, o której należy pamiętać. Zainicjowana przez wschowskich mundurowych akcja „Świątecznej paczka dobrego serca” zakończyła się sukcesem.

Świąteczne paczki trafiły do dzieci z domów dziecka w powiecie wschowskim
fot. Policja

„Świąteczna Paczka Dobrego Serca” do tegoroczna misja wschowskich policjantów, której adresatami były dzieci z Domów Dziecka w powiecie wschowskim. Zbiórka, która rozpoczęła się na początku listopada br. zakończyła się sukcesem.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Dzięki hojności i ofiarności lokalnych podmiotów z różnych branż można było przekazać na domy dziecka sprzęty niezbędne do codziennego użytku takie jak czajniki, garnki, suszarki na ubrania, odkurzacz, ręczniki, produkty kosmetyczne, dla wychowanków drobne sprzęty audio i kilogramy słodkości.

Zobacz:   Spełnili marzenia podopiecznych stowarzyszenia "Dalej Razem"

W akcję również mocno zaangażowali się wschowscy policjanci i zarząd wojewódzki struktur związkowych województwa lubuskiego. Dzięki temu udało się zrealizować dziecięce pomysły i część marzeń w ramach pierwszej edycji „Świątecznej Paczki Dobrego Serca”.