Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 79-latki z Zakęcia. Stanisława Pałko nie żyje. Poszukiwania zostały wstrzymane po tym jak w miejscowości Ługi natrafiono na ciało.

Stanisława Pałko nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań
Poszukiwania zaginionej Stanisławy Pałko trwały 12 dni – fot. Policja

Poszukiwania zaginionej 79-latki z Zakęcia zostały dziś przerwane po tym jak w okolicach miejscowości Ługi odnaleziono ciało. – Na ten moment mogę potwierdzić odnalezienie ciało – powiedziała koło południa dla portalu Poscigi.pl, Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Informację potwierdził również portal News Lubuski Potwierdzam odnalezienie ciała. Na miejscu pracuje prokurator. Poszukiwania zostały wstrzymane – powiedziała Dąbrowicz-Kozłowska.

Zobacz:   Zaginiona 66-latka odnaleziona przez policyjny śmigłowiec

Stanisława Pałko nie żyje

Na zwłoki natrafiono w oddalonej od Zakęcia, miejscowości Ługi. Na miejscu pracuje prokurator a poszukiwania zostały wstrzymane.

Przypomnijmy, że Stanisława Pałko zaginęła 10 listopada, po tym jak wyszła z domu swoje córki. Choć do przejścia miała tylko 30 metrów do domu nie dotarła. Przez ostatnie 12 dni poszukiwali jej policjanci z polski i Niemiec, strażacy i ochotnicy. W akcji poszukiwawczej wykorzystano drony, psy tropiące oraz śmigłowiec ze specjalistycznym sprzętem.