15 kwietnia 2021 roku sieć dyskontów niespożywczych, otworzyła swój pierwszy sklep Action w Nowej Soli. Znajduje się on w parku handlowym przy ul. Przemysłowej 36, w północnej części miasta. Na klientów czeka ponad 6000 produktów z aż 14 kategorii.

Action w Nowej Soli
Nowy sklep Action w Nowej Soli – fot. materiały prasowe, OneMulti

Nowa Sól to piąte miasto w województwie lubuskim, do którego wprowadzamy markę Action. Zależy nam na dalszym rozwoju w tym regionie, ponieważ mamy tu jeszcze relatywnie mało sklepów, a potencjał jest duży. Obecnie stawiamy przede wszystkim na kluczowe ośrodki miejskie na lokalnych rynkach, dlatego Nowa Sól idealnie wpisuje się w nasze tegoroczne plany. – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
📎  Lubuskie: ilość ofert pracy sezonowej bije rekordy, stawki też ale brakuje pracowników

Na lokalizację sklepu wybraliśmy atrakcyjny punkt handlowy, położony w pobliżu osiedli mieszkaniowych i dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta oraz pobliskimi miejscowościami. Dzięki temu Action jest łatwo dostępny dla potencjalnych klientów. Wierzymy, że nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem. Obecnie szczególnie polecamy asortyment wiosenny, w tym nietuzinkowe dekoracje do domu, artykuły do aranżacji ogrodu oraz produkty, którą umilą wypoczynek w plenerze – mówi Sławomir Nitek.

Action otwiera pierwszy sklep w Nowej Soli

Sklep Action w Nowej Soli zajmuje powierzchnię ponad 900 m2 i został zaaranżowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach znajdują się środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Sklep działa od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

📎  Minister Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Piotr Gliński z wizytą w województwie lubuskim

Do Action w Nowej Soli można z łatwością dostać się komunikacją miejską (przy parku handlowym S1 jest przystanek autobusowy), a także samochodem – ul. Przemysłowa jest bardzo dobrze skomunikowana z siecią głównych dróg przebiegających przez miasto. Klienci mają do dyspozycji parking na około 140 pojazdów. Holenderska marka świetnie uzupełnia ofertę parku handlowego, na którą składają się m.in.: popularny dyskont spożywczy, drogeria, market z elektroniką i sprzętem RTV/AGD, a także sklepy z artykułami sportowymi i dziecięcymi oraz odzieżą.

Niskie ceny, duży wybór

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co zdecydowanie wyróżnia holenderską markę, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

📎  Premier Mateusz Morawiecki w Zielonej Górze i na pikniku w Swarzynicach

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz