Komenda Powiatowa Policji w Słubicach wraz z rodziną poszukuje zaginionej nastolatki. Dziewczyna wyszła z domu w piątek, 21 kwietnia 2023 roku około godziny 16:00 i ślad po niej zaginął. Zaginiona to 14-letnia Sandra Palarczyk, nastolatka od kilku dni nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Sandra Palarczyk odnaleziona
[Aktualizacja: Sandra Palarczyk jest już z rodziną. Dziewczyna została odnaleziona cała i zdrowa] – fot. Lubuska Policja

Zaginiona Sandra Palarczyk ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy, okrągłą twarz, małe uszy, prosty nos oraz w lewej brwi wygolona szczelinę. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie jeansowe z dziurami, białe adidasy Nike oraz czarną torebkę z logo Hello Kity.

Zobacz:   Piknik Funduszy Europejskich w Słubicach

Słubice: Zaginęła 14-letnia Sandra Palarczyk. Może ją widziałeś?

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach prosi wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, aby niezwłocznie kontaktowali się z policją pod numerami telefonów 47 792 32 11, 47 792 32 12 lub 519 534 114. W razie pilnej potrzeby można również zadzwonić na numer alarmowy 112.

Apelujemy do mieszkańców okolicy oraz osób, które mogły spotkać zaginioną, aby zgłaszały każdą informację, która może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej 14-latki ze Słubic.

Zobacz:   Zbąszynek: Policjanci ze Słubic i Świebodzina odnaleźli zaginionego 36-latka. Wzorowa wymiana informacji

Aktualizacja: Sandra Palarczyk odnaleziona po 5 dniach poszukiwań. Jest cała i zdrowa

Komentarze