Sandra Palarczyk odnaleziona – 15-letnia dziewczyna, która zaginęła 21 kwietnia, wróciła już do domu. Po pięciu dniach intensywnych poszukiwań Sandry, funkcjonariusze odnaleźli ją całą i zdrową. Informację o odnalezieniu dziewczyny potwierdziła „Gazecie Lubuskiej” aspirant Agnieszka Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Sandra Palarczyk odnaleziona
Sandra Palarczyk jest już z rodziną. Dziewczyna została odnaleziona cała i zdrowa – fot. Lubuska Policja

Po zaginięciu 15-latki sprawa została nagłośniona przez media a informacja o poszukiwaniach dziewczyny szeroko udostępniana przez zaangażowaną w poszukiwania społeczność. Rodzina zawiadomiła o zaginięciu nastolatki, gdyż nie powróciła do domu po wyjściu około godziny 16. Historia poszukiwań nastolatki doczekała szczęśliwego zakończenia.

Zobacz:   Sława: Szczęśliwy finał poszukiwań 83-latka, który wyszedł na spacer i zaginął. Mężczyzna odnalazł się w nocy koło Kolska

Słubice: Sandra Palarczyk odnaleziona. 15-latka jest cała i zdrowa

Jak donosi lokalny portal Slubice24.pl, Sandra została odnaleziona przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Portal Onet z kolei poinformował, że informację o odnalezieniu dziewczyny potwierdziła „Gazecie Lubuskiej” aspirant Agnieszka Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną zniknięcia Sandry ani gdzie przebywała przez ostatnie dni. Dziewczyna nie sprawiała problemów wychowawczych, a wcześniej podobne zniknięcie nigdy się nie zdarzyło. Policja nie chce zdradzać szczegółów, nieoficjalnie wiadomo jednak, że Sandra przebywała poza Słubicami. 

Komentarze