Słubiccy kryminalni ustalili kto jest odpowiedzialny za kradzieże perfum w jednej z słubickich drogerii. 51-latka ukradła flakoniki z perfumami na kwotę blisko 1200 złotych.

51-latka odpowie za kradzieże perfum w Słubicach
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

51-letnia mieszkanka powiatu słubickiego podejrzana jest o kradzieże perfum w jednej z drogerii na terenie Słubic. Jak ustalili śledczy, do kradzieży doszło na początku stycznia br. Kobieta odwiedziła sklep kilka razy i wykorzystując nieuwagę pracowników łącznie ukradła z półek pięć flakonów z markowymi perfumami. Wartość strat szacowana jest na blisko 1200 złotych.

Policjanci podjęli szereg działań mających na celu ustalenie kto jest odpowiedzialny za kradzieże perfum. Dzięki wnikliwej i skrupulatnej pracy operacyjnej oraz na podstawie zebranych informacji, funkcjonariusze ustalili 51-latkę odpowiedzialną za ten proceder.

Zobacz:   Groźne potrącenie na przejściu dla pieszych w Słubicach. Mężczyzna trafił do szpitala śmigłowcem LPR

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu przestępstwa kradzieży. Teraz za swoje przestępcze działanie odpowie przed sądem. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.