Słubiccy kryminalni ustalili kto jest odpowiedzialny za kradzieże perfum w jednej z słubickich drogerii. 51-latka ukradła flakoniki z perfumami na kwotę blisko 1200 złotych.

51-latka odpowie za kradzieże perfum w Słubicach
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

51-letnia mieszkanka powiatu słubickiego podejrzana jest o kradzieże perfum w jednej z drogerii na terenie Słubic. Jak ustalili śledczy, do kradzieży doszło na początku stycznia br. Kobieta odwiedziła sklep kilka razy i wykorzystując nieuwagę pracowników łącznie ukradła z półek pięć flakonów z markowymi perfumami. Wartość strat szacowana jest na blisko 1200 złotych.

Policjanci podjęli szereg działań mających na celu ustalenie kto jest odpowiedzialny za kradzieże perfum. Dzięki wnikliwej i skrupulatnej pracy operacyjnej oraz na podstawie zebranych informacji, funkcjonariusze ustalili 51-latkę odpowiedzialną za ten proceder.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu przestępstwa kradzieży. Teraz za swoje przestępcze działanie odpowie przed sądem. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.