W Słubicach zatrzymano poszukiwanego 43-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał na swoim koncie aż siedem podstaw do zatrzymania. Poszukiwany został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

W Słubicach zatrzymano poszukiwanego 43-latka. Szukała go prokuratura oraz sąd z Warszawy i Łodzi
W Słubicach zatrzymano poszukiwanego przez prokuraturę oraz sądy z Warszawy i Łodzi – fot. Policja

Do zatrzymania 43-letniego mężczyzny doszło w sobotę, 16 stycznia, w godzinach popołudniowych. O tym gdzie znajduje się poszukiwany poinformował zaniepokojony mieszkaniec Słubic, który zauważył go leżącego na ławce. Na dworze było bardzo zimno i groziło mu wychłodzenie więc zadzwonił po policję.

Policjanci którzy podjęli interwencję ustalili, że 43-latek jest poszukiwany. Mężczyzna, od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Na swoim koncie miał aż siedem podstaw do zatrzymania za oszustwa szukała go prokuratura oraz sąd m.in. z Warszawy i Łodzi. Dodatkowo mężczyzna ma do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności.

Zobacz:   22-latek zaczął uciekać podczas próby wylegitymowania. Był poszukiwany

43-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego, w celu odbycia zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności.