Gdy sulęcińscy policjanci dowiedzieli się o planowanym festynie charytatywnym na rzecz 4-letniej Kasi, było jasne, że i tym razem pomogą! Funkcjonariusze przygotowali gadżety na loterię fantową z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki.

Sulęcińscy policjanci po raz kolejny włączają się w walkę o zdrowie Kasi. "Pomagamy jak możemy"
Sulęcińscy policjanci przygotowali gadżety na loterię fantową z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki – fot. KPP w Sulęcinie

Każda osoba, która zakupiła los mogła stać się posiadaczem uroczej maskotki – policyjnego Misia Sulisia, pakietu pomysłowych, a przede wszystkim praktycznych odblasków, zestawów gier i wielu innych. – Kasiu, cała granatowa rodzina trzyma za Ciebie bardzo mocno kciuki! Na nas zawsze możesz liczyć. – zapewniają policjanci.

Kasia jest wnuczką pracownika sulęcińskiej jednostki policji. To wesoła, energiczna 4-latka o uśmiechu aniołka. Jest też superbohaterką! Dlaczego? Od urodzenia zmaga się z rozszczepem kręgosłupa, niedowładem kończyn dolnych, obniżonym napięciem mięśniowym, a to nie koniec listy jej chorób. Każdy dzień to walka o sprawność dziewczynki. W grudniu 2020 roku, sulęcińscy policjanci zorganizowali zbiórkę funduszy na leczenie Kasieńki, a także wymarzone prezenty świąteczne dla niej i jej siostry Igi.

Kiedy dowiedzieliśmy się o planowanym festynie charytatywnym na rzecz 4-latki, było jasne, że i tym razem pomożemy jak możemy! Przygotowaliśmy gadżety na loterię fantową. Każda osoba, która zakupi los (cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie dziewczynki) może stać się posiadaczem uroczej maskotki – policyjnego Misia Sulisia, pakietu pomysłowych, a przede wszystkim praktycznych odblasków, zestawów gier i wielu innych. – mówi Klaudia Biernacka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu, podpowiadamy – każdą, nawet najmniejszą kwotę wsparcia można przekazać on-line na stronie zrzutka.pl lub poprzez specjalnie utworzoną grupę na portalu Facebook.