Wschowscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzn, którzy w nocy 11/12 kwietnia włamali się do domków letniskowych na terenie ogródków działkowych przy ul. Wolsztyńskiej we Wschowie. Każda nawet najmniejsza informacja o osobach przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu, może pomóc w ich zatrzymaniu.

policja prosi o pomoc w identyfikacji
Poszukiwani przez Policję sprawcy włamań do domków letniskowych we Wschowie – fot. Regioneo/Policja

Do zdarzenia doszło w nocy z 11/12 kwietnia 2020r. na terenie ogródków działkowych przy ulicy Wolsztyńskiej we Wschowie. Z domków letniskowych zniknęły radia, piecyki gazowe, butle, lampy oraz narzędzia ogrodowe. Wizytę włamywaczy zarejestrowały kamery monitoringu.

Zobacz również: Przyjeżdżał do swojej dziewczyny, żeby wspólnie okradać domki letniskowe. Grupa włamywaczy zatrzymana

Zobacz:   18-latek z Sulechowa przeleciał przez rondo na wprost. Niedawno odebrał Prawo Jazdy [nagranie]

Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców i załącza zdjęcia podejrzanych mężczyzn. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt ze wschowską Policją pod numerami telefonów 4779 43250, 4779 43211 lub mailowo:   rzecznik.kpp_wschowa@go.policja.gov.pl – Z naszej strony gwarantujemy anonimowość. – zapewniają wschowscy policjanci.