Przedstawieni na zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyźni, skorzystali z usług jednej ze stacji paliw przy drodze krajowej nr 12 w Szlichtyngowej, teraz szuka ich policja. Mężczyźni zatankowali swoje pojazdy i opuścili teren stacji paliw nie płacąc za paliwo.

Zatankowali auta i odjechali. Szuka ich policja
fot. Policja

Do pierwszego zdarzenia doszło 12 listopada 2020 roku o godzinie 20.16 na stacji paliw w Szlichtyngowej. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca osobowego Audi A4 kombi, koloru granatowego o nr rejestracyjnych DGR 02JF. Pasażer zatankował auto za kwotę ponad 120 złotych, po czym pojazd odjechał w kierunku Głogowa.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
📎  Dwóch kierowców, 6 przestępstw. Pościg w Szprotawie i Gozdnicy

Drugie zdarzenie miało miejsce na tej samej stacji paliw 30 listopada 2020 roku o godzinie 17.20. Pod jeden z wolnych dystrybutorów podjechał samochód Audi A6 sedan koloru granatowego o nr rejestracyjnych DKA Y858.  Z pojazdu wysiadł mężczyzna, który zatankował auto na kwotę powyżej 220 złotych, po czym odjechał.

Mężczyzn zarejestrował monitoring, teraz szuka ich policja. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącą sprawy: młodszą aspirant Magdaleną Krajewską pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.

📎  Remonty dróg w Lubuskiem: 10 miejsc w których czekają utrudnienia dla kierowców

Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość. – zapewnia komisarz Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.