Planowana w Żarach na 2 lipca wizyta urzędującego prezydenta i jednocześnie kandydata w drugiej turze wyborów prezydenckich została odwołana, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Za to do Żar przyjedzie Rafał Trzaskowski – drugi z kandydatów ubiegających się o najwyższy urząd w państwie.

rafał trzaskowski
fot. European People’s Party – EPP Malta Congress 2017 ; 29 March/Wikipedia

Nieoficjalną informację o odwołaniu wizyty Andrzeja Dudy w Żarach, przekazał na swoim profilu w portalu Facebook Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz miasta Żary – Z tego co wiem Andrzej Duda odwołał przyjazd do Żar. – napisał 1 lipca 2020 w komentarzu pod swoim postem. Za to mieszkańcy Żar mogą spodziewać się wizyty drugiego z kandydatów startujących w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
📎  Zielonogórzanin Radosław Rademenez Blonkowski zwycięzcą plebiscytu Czwórki "Nieprzeciętni 2021"

Rafał Trzaskowski w Żarach [aktualizacja]

rafał trzaskowski
Zrzut pierwotnego posta opublikowanego przez Z-ce burmistrza Żar

Olaf Napiórkowski, zastępca burmistrza Żar, poinformował nieoficjalnie na swoim profilu na Facebooku, że kandydat na prezydenta RP, Rafał Trzaskowski w Żarach będzie gościł w czwartek, 2 lipca 2020 r. o godzinie 17:00 potem jednak zaktualizował informację, pisząc, że wizyta Rafała Trzaskowskiego w Żarach prawdopodobnie odbędzie się w przyszłym tygodniu. Szczegóły tej wizyty nie są jeszcze znane.

Wybory Prezydenckie 2020 w Lubuskiem

Województwo lubuskie to jedno z trzech województw w którym w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020 zwyciężył Rafał Trzaskowski. Po pierwszym głosowaniu, na placu boju pozostało już tylko dwóch kandydatów na urząd Prezydenta RP – aktualnie urzędujący Prezydent Andrzej Duda, starający się o reelekcję, oraz Andrzej Trzaskowski, który jest obecnie prezydentem Warszawy. Na kogo oddasz swój głos w drugiej turze wyborów w niedzielę, 12 czerwca?

📎  Żary: Przewrócił rowerzystę wprost pod nadjeżdżający samochód. Szuka go policja

Zobacz również: Kto wygra wybory? Analitycy: w Lubuskiem Trzaskowski z wynikiem 60% w II turze