Książka Nadchodzę Paweł Rynkiewicz to dzieło które napisało życie, czasami wspaniałe, czasami brutalne, zbierając swoje żniwa po drodze do celu. Książka, którą czyta się z rosnącym zaciekawienie i do ostatnich stron w napięciu.

Nadchodzę Paweł Rynkiewicz - debiut literacki
Okładka książki Pawła Rynkiewicza – Nadchodzę | fot. archiwum Żary24 online

Pomysł napisania książki o katalońskiej mafii, który wykorzystał w pierwszej powieści, zrodził się w mieścinie La Puebla de Almoradiel w Hiszpanii, gdzie na krótko osiedlił się Paweł podczas swoich podróży.

Po przygodzie z Hiszpanią powrócił na krótko do Polski i znów emigrował, tym razem do Irlandii, gdzie przebywa do dziś. Na swoim harleyu zwiedza Zieloną Wyspę, poznając jej historię i zachowania ludzi oraz odkrywa mroczne tajemnice, które przedstawia w swojej powieści.” – Miejska Biblioteka publiczna w Żarach

Zobacz:   Glovo w Żarach dostarczy jedzenie i zakupy do domu

Paweł Rynkiewicz urodził się 26 maja 1984 roku w Żarach. Liczący 464 strony kryminał ukazał się nakładem wydawnictwa Poligraf w ubiegłym roku a napisaniu powieści Paweł poświęcił trzy lata.

Spotkanie autorskie promujące książkę Nadchodzę Paweł Rynkiewicz, która jest jego debiutem literackim, odbyło się 9 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach. Książkę Nadchodzę Paweł Rynkiewicz można kupić w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.