Dwóch mężczyzn, odpowiedzialnych za włamanie do sklepu w Trzebielu, z którego ukradli przedmioty warte prawie dwa tysiące złotych, zostało zatrzymanych przez żarskich policjantów. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Włamanie do sklepu w Trzebielu. Złodzieje ukradli startery telefoniczne i papierosy. Wpadli po dwóch dniach
fot. Policja.pl

Do kradzieży doszło podczas weekendu. Złodzieje, którzy włamali się do sklepu w gminie Trzebiel aby wejść do środka uszkodzili drzwi wejściowe. Ich łupem padło kilkanaście starterów do telefonów, kilkadziesiąt wkładów do papierosów elektronicznych oraz wyroby tytoniowe. Łączna wartość skradzionego towaru to niemal 2 tys. złotych.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Śledztwo podjęte przez policjantów z Żar przyniosło efekty już po dwóch dniach. Funkcjonariusze nie tylko ustalili i zatrzymali dwie osoby podejrzane o włamanie do sklepu w Trzebielu ale odzyskali również skradziony towar. Ten ukryty był w jednym z mieszkań na terenie powiatu żarskiego.

📎  Włamanie do zabytkowego tramwaju. 21-latek zatrzymany po pościgu

Obaj złodzieje, 34-letni mieszkaniec powiatu żagańskiego oraz 25-latek z powiatu żarskiego zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz