W środę, 6 stycznia, służby odnalazły ciało poszukiwanego od poniedziałku mężczyzny. Główny podejrzany o zabójstwo w Sieniawie Żarskiej został znaleziony martwy w kompleksie leśnym na Dolnym Śląsku.

27-latek podejrzany o zabójstwo w Sieniawie Żarskiej znaleziony martwy w lesie koło Bolesławca
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Policja.pl

Śledczy od początku skupili swoją swoją uwagę na byłym partnerze zamordowanej 25-latki i rozpoczęli poszukiwania 27-letniego Wojciecha P. a jego wizerunek i rysopis udostępniono mediom lokalnym i ogólnopolskim. Podejrzewano, że główny podejrzany o zabójstwo w Sieniawie Żarskiej mógł wyjechać do Niemiec.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

W trakcie akcji poszukiwawczej żarscy policjanci otrzymali informację, że poszukiwany Wojciech P. został odnaleziony martwy w kompleksie leśnym na terenie województwa dolnośląskiego. Według ustaleń lokalnej Gazety Regionalnej, ciało poszukiwanego oraz jego samochód odnaleziono w okolicach Bolesławca. Prawdopodobnie odebrał sobie życie przez powieszenie się, poinformował w środę portal Onet.pl.

Przypomnijmy, jak poinformował Prokurator Rejonowy w Żarach w nocy z 3/4 stycznia, policjanci i strażacy zaalarmowani przez rodzinę siłowo weszli do jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego w Sieniawie Żarskiej. W łazience znaleziono zwłoki 25-letniej Patrycji K. z ranami szyi.

W wyniku sekcji przeprowadzonej w w późnych godzinach wieczornych w poniedziałek, 4 stycznia, biegły medyk sądowy stwierdził, że zgon kobiety miał charakter gwałtowny i był wynikiem wykrwawienia spowodowanego ranami ciętymi zadanymi w okolice szyi ofiary.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz